Soluk almadan değişen trendler, hızla gelişen fonksiyonel tasarımlar ve çağın gerektirdiği güncel ihtiyaçlar ürün gamımızı oluşturmamızda temel teşkil etmektedir.

Şirketimizin gelmiş olduğu nokta ileriye dönük hedeflerimizi koymamızda yardımcı olmaktadır. Tüm yenilikleri ve trendleri takip ederek bunları size ulaştırmak ana görevimizdir.

Amaç sektörde lider firma olmak ve bu noktada kalabilmektir.

Bu doğrultuda 1970li yıllarda çakan kıvılcım günümüze, sektöre yön veren, sektörün ihtiyaçlarını karşılayan ve sektöre ışık tutan bir duruma gelmiştir. Halen İstanbul Toptancılar Çarşısı (İSTOÇ)ta faaliyet gösteren genel merkezimiz ve showroomumuz siz değerli müşterilerimize işinde profesyonel olan kadrosuyla hizmet vermektedir. Ürünlerin büyük bir bölümünü ithal eden firmamız Paçi ve Taffella markası altında birçok yeni ürün tasarlamakta ve sizlere sunmaktadır.

İyi bir ekip çalışmasının başarının en büyük anahtarı olduğu zihniyetinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizden alacağımız fikir, düşünce ve geri dönüşler bundan sonraki rotamızı belirleyecek ve sizlerin temel ihtiyaçlarınızı karşılamamızı sağlayacaktır. Bu ekip çalışmasına katılmanız ve Şener Mutfak Ltd. Şti. ailesiyle hedeflediğiniz noktaya gelmeniz dileğiyle...

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR